Rebuiltcars - New Life Of A Car
We speak: EnglishEnglish LietuviųLietuvių РусскийРусский

Specializing in Honest Collision Repair & Car Sales

Complete Collision Repair Car Sales - Save $$$ Auction Purchasing Agent and Other Services
Click on map to zoom-inCLICK ON MAP TO ZOOM-IN

Mūsų adresas:

Rebuiltcars,
440 Industrial dr. Unit "D"
Naperville, IL 60563

Complete Collision Repair:(630) 527 0524
Car Sales:Call (773) 983 4920 to schedule
appointment 7 days a week
Faksas:(630) 527 0560
El. paštas:info@rebuiltcars.com

Darbo laikas:

Pirmadieniais - Penktadieniais: nuo 7.00 iki 17.00 val.

Klausimai, pageidavimai ir pasiūlymai:

Kaip mus rasti:      

Atvažiuojant iš Vakarinės Čikagos dalies (North Aurora, IL):
Važiuokite I-88 (East-West Tollway) greitkeliu į rytus, IL-59 kelio išėjime sukite į Pietus, privažiavus N. Aurora kelią sukite i dešinę (Vakarus), po dviejų šviesoforų kairėje pusėje pamatysite mažą gatvelę Industrial Dr. – sukite į kairę (Pietus). Važiuokite Industrial Dr. tol kol gatvelė pasibaigs. Ofisas bus kairėje pusėje.

Atvažiuojant iš Rytų (Čikagos miesto):
Važiuokite I-290 (Eisenhower Expy) greitkeliu į Vakarus. Laikykitės kairės pusės link I-294/I-88/Indiana/Aurora. Tęskite važiavimą I-88 greitkeliu. IL-59 kelio išėjime sukite į Pietus, privažiavus N. Aurora kelią sukite į dešinę (Vakarus), po dvieju šviesoforų kairėje pusėje pamatysite mažą gatvelę Industrial Dr. – sukite į kairę (Pietus). Važiuokite Industrial Dr. tol kol gatvelė pasibaigs. Ofisas bus kairėje pusėje.

Atvažiuojant nuo I-55 ir I-294 greitkelių sankryžos:
Važiuokite I-55 (Stevenson Expy) greitkeliu į Pietus, sukite į I-355 (North-South Tollway) išėjima link Šiaurės. Privažiavus I-88 (East-West Tollway) greitkelį sukite į Vakarus. IL-59 kelio išėjime sukite į Pietus, privažiavus N. Aurora kelią sukite į dešinę (Vakarus), po dvieju šviesoforų kairėje pusėje pamatysite mažą gatvelę Industrial Dr. – sukite į kairę (Pietus). Važiuokite Industrial Dr. tol kol gatvelė pasibaigs. Ofisas bus kairėje pusėje.

Atvažiuojant iš Šiaurinių Čikagos priemiesčių (Gurnee, IL):
Važiuokite I-94 (Tri-State Tollway) greitkeliu į Pietus link Indianos, greitkeliui išsišakojant į I-94 ir I-294 laikykitės I-294 (Tri-State Tollway). Privažiavus I-88 (East-West Tollway) greitkelį sukite į Vakarus. IL-59 kelio išėjime sukite į Pietus, privažiavus N. Aurora kelią sukite į dešinę (Vakarus), po dvieju šviesoforų kairėje pusėje pamatysite mažą gatvelę Industrial Dr. – sukite į kairę (Pietus). Važiuokite Industrial Dr. tol kol gatvelė pasibaigs. Ofisas bus kairėje pusėje.